Юридичний супровід IT-бізнесу та стартапів

Консультування щодо захисту персональних даних

Кожен суб’єкт господарювання здійснює використання персональних даних, однак, як показує практика, мало хто розуміє значення такого використання, що призводить до істотних порушень у сфері персональних даних та конфіденційної інформації. Для належного розуміння не лише змісту та обсягу персональних даних, але і їх значення, слід звернутись за правовою допомогою для надання консультації в таких питаннях, з чим ми можемо допомогти.

Консультування з питань, які пов’язані з криптовалютою

Останні роки характеризуються стрімким розвитком альтернативи готівкових та безготівкових коштів – криптовалюти. Суспільство і держава розуміє, що криптовалюта стає невід’ємною частиною життя, у зв’язку з чим потрібно розумітись не тільки в технічних моментах придбання та використання криптовалюти, але і в її правових аспектах, з чим ми можемо допомогти.

Консультування з питань податкового резиденства ІТ спеціалістів

Перевагою роботи у сфері ІТ є відносно вільний графік такої роботи, а також можливість працювати віддалено, без прикріплення до конкретного місця. У зв’язку з цим, існує проблема у сфері податкового резиденства ІТ спеціалістів. Слід звернути увагу, що податкове резиденство в одній країні може відрізнятись від податкового резиденства в іншій країні, а тому, в силу того, що все індивідуально, тут слід враховувати безліч аспектів, з чим ми можемо допомогти.

Юридичний супровід Стартапів

Будь-яка господарська діяльність розпочинається з маленької якоїсь ідеї – стартапу. Надзвичайно важливо на такому початковому етапі не лише врахувати усі можливі варіанти розвитку бізнесу, плюси та мінуси, але й також усі ризики, що можуть настати в ході ведення такої господарської діяльності. Ми можемо здійснити юридичний супровід вашого стартапу, щоб мінімізувати усі ризики.

Ліцензійні договори

– ліцензійний договір на використання торгової марки

– ліцензійний договір на програмне забезпечення

– ліцензійний договір на використання твору

– ліцензійний договір на використання торговельної марки

– ліцензійний договір роялті

– авторські ліцензійні договори

– ліцензійний договір на товарний знак

Ліцензійні договори є досить поширеними у сфері ІТ, оскільки, надають можливість одній стороні (ліцензіару) надати дозвіл іншій стороні (ліцензіату) на використання певного об’єкта права інтелектуальної власності: торговельна марка, програмне забезпечення, комп’ютерна програма. Найважливіше в такій сфері – це зміст такого ліцензійного договору, оскільки, якщо не приділити належної уваги до змісту такого договору, це в подальшому може призвести до зловживань зі сторони контрагента. Ми можемо допомогти в складенні та аналізі ліцензійного договору.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок