Супровід іноземних інвестицій

Завдяки накопиченому досвіду фахівці АО «Бачинський та партнери» готові надавати широкий спектр консалтингових послуг зі стратегій та особливостей інвестування в Україні, здійснювати пошук та підбір інвестиційно привабливих активів в Україні, координувати процес укладення інвестиційних угод на всіх етапах.

Ми можемо працювати з різними видами інвестування, включно – з портфельними інвестиціями. Проте в пріоритеті для нас прямі іноземні інвестиції – проєкти Brownfield та Greenfield.

В обсяг послуг потенційному інвестору зазвичай входить: підбір інвестиційного об’єкта → його правовий та фінансовий аудит (Due Diligence) → структурування угоди з придбання цього об’єкта → правова підтримка в реалізації проєкту (за потреби).

Зокрема, надається підтримка з оформлення корпоративних документів, здійснення реєстрації або перереєстрації бізнес-суб’єкта. У випадку введення до складу органу управління підприємством іноземних менеджерів оформлюються дозволи на працевлаштування. За необхідності ми супроводжуємо іноземних громадян при отриманні коду платника податків в Україні та відкритті банківських рахунків. 

Ми здійснюємо правову підтримку інвестування у високотехнологічне виробництво та ІТ-сектор, транспортну інфраструктуру та енергетику, сільське господарство та будівництво як напрямки з високим економічним потенціалом (високою доданою вартістю).

Інвестування здійснюється шляхом:

  • створення нового бізнесу, включно – вкладення коштів у стартапи;
  • злиття та поглинання;
  • участі у спільних підприємствах;
  • придбання корпоративних прав (частки) в діючому бізнесі;
  • купівлі нерухомого майна.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок