Військовий юрист

Починаючи із 2014 року все більш актуальними ставали запитання у сфері військового права, а із 24 лютого 2022 року через повномасштабне збройне вторгнення рф та введення воєнного стану на території України питань стало ще більше.

Прогалини та недосконалість законодавчої техніки та численна кількість змін із початку лютого призвела до великої кількості запитань та міфів, з якими пересічній людині вкрай важко розібратись.

Консультація юриста

Коли потрібні послуги військового юриста?

Оскільки питання, пов’язані з проходженням військової служби, мобілізації, перетину кордону є важливими для багатьох, а інформація, що є у вільному доступі не завжди правдива, адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери» пропонує кваліфіковану та якісну допомогу (консультацію) у сфері військового права, під час якої на усі Ваші запитання буде відповідати досвідчений адвокат та голова АО «Бачинський та партнери».

Тому з метою захисту Ваших прав при отриманні повістки, відстрочки, проходженні військової служби та при виникненні інших питань, пов’язаних із мобілізацією, радимо звертатися за кваліфікованою юридичною допомогою.

Послуги, що надає наш військовий адвокат у Львові

Ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг, які можуть знадобитися будь-кому, особливо в умовах воєнного стану:

  • юридичний супровід з питань вручення та оскарження повісток, призову та мобілізації, проходження військо-лікарської комісії, проходження військової служби та порушення умов контракту, перетину кордону та інших питань з військових справ;
  • правова допомога військовим або військовозобов’язаним в підготовці заяв, звернень, запитів та інших необхідних документів в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, суд та інші органи державної влади;
  • правова допомога у постановці на військовий облік, одержанні відстрочки та звільнення від військової служби;
  • правова допомога у отримання грошових виплат, пільг (виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, тощо);
  • правовий захист у випадку підозри, обвинувачення в ухиленні від мобілізації, незаконному перетині кордону, дезертирстві;
  • правовий захист від незаконної мобілізації та оскарження висновків військово-лікарської комісії;
  • юридичний супровід під час судового розгляду справи.

Переваги консультації у нашому адвокатському об’єднанні

Ні для кого не секрет, що будь яку справу краще довірити професіоналам, консультації, що надає АО «Бачинський та партнери» мають ряд переваг серед яких:

  • Вузькопрофільність. Вас буде консультувати адвокат, що спеціалізується саме у сфері військового права.
  • Велика кількість успішних справ. Протягом строку нашої практики у сфері військового права уже безліч задоволених клієнтів, яким нам вдалося допомогти.
  • Можливість одержати кваліфіковану юридичну допомогу військового адвоката онлайн, незалежно від вашого місця знаходження. Так, військовий юрист зможе вийти з вами на зв’язок онлайн за допомогою зручних для Вас програм, для прикладу, Zoom, Viber, Teams, або просто по мобільному звʼязку.

 

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок