ЮРИДИЧНИЙ АСПЕКТ
Причиною створення підприємства є отримання прибутку. Незалежно від подальшої діяльності, дохід ставиться в основу. Ви випускатимете продукцію, продаватимете товари чи надаватимете послуги населенню — це не впливає на мету. Ваша робота має ґрунтуватися на юридичних та правових нормах держави, які визначають кроки організації. І якщо для цього необхідно вивчити закони, інструкції та установчі документи, то подальше функціонування неможливе без документального супроводу процесів. В Інтернеті є типові зразки договорів, які передбачають правове ведення діяльності, але вони не допускають повною мірою грамотно прописати необхідні пункти. Створення штату юристів для невеликої фірми буде додатковою статтею видатків. Тому краще перейти на комплексний юридичний супровід компанії.
КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ
Ми опустимо етап підготовки нової юридичної особи до реєстрації у державних органах, а звернемо увагу на щоденну допомогу. Отже, важливо навести контракт згідно із законодавчими нормами та убезпечити себе від можливого оскарження пунктів. Залежно від виду діяльності кожен процес передбачає укладання офіційної угоди, де прописуються дії кожної зі сторін. Якщо ви збираєтеся продавати товари, закупівля яких відбувається у закордонної компанії, то простим контрактом не обійдетесь. Укладається договір про зовнішньоекономічну діяльність, складений двома мовами. Оскільки законодавство підприємства-постачальника відрізняється від українського, то природно, що у договорі буде прописано нові для вас умови. Виключити їх не вийде, але консультація юриста, котрий пояснить значення, допоможе зрозуміти суть угоди. Не думайте, що скориставшись якраз послугами бюро, ви надалі зможете особисто без проблем складати контракти. Кожен вид діяльності передбачає наявність обов’язкових пунктів, без яких професійний адвокат легко анулює договірні відносини в судовому порядку. Ще обов’язково виникнуть ситуації щодо прийому людей на постійну, тимчасову чи віддалену роботу. Тут набувають чинності умови трудового кодексу зі своїми специфічними статтями. А ще виникають ситуації щодо зміни форми власності, назви організації, складу акціонерів тощо, тобто питання, які не вирішуються без юридичної допомоги. без яких професійний адвокат легко анулює договірні відносини у судовому порядку. Ще обов’язково виникнуть ситуації щодо прийому людей на постійну, тимчасову чи віддалену роботу. Тут набувають чинності умови трудового кодексу зі своїми специфічними статтями. А ще виникають ситуації щодо зміни форми власності, назви організації, складу акціонерів тощо, тобто питання, які не вирішуються без юридичної допомоги. без яких професійний адвокат легко анулює договірні відносини у судовому порядку. Ще обов’язково виникнуть ситуації щодо прийому людей на постійну, тимчасову чи віддалену роботу. Тут набувають чинності умови трудового кодексу зі своїми специфічними статтями. А ще виникають ситуації щодо зміни форми власності, назви організації, складу акціонерів тощо, тобто питання, які не вирішуються без юридичної допомоги.
ПІДСТАВА ДЛЯ ВИБОРУ
Розробка окремого договору чи контракту є для юриста справою нехитрою. Будь-який грамотний фахівець візьметься за складання договору. Адже головне, не прописати обов’язкові пункти, а й бути відповідальним за дії. Тобто бути впевненим у тому, що умови договору відповідають інтересам замовника. Юрист повинен розуміти, які питання можуть надалі виникнути, і заздалегідь пам’ятати відповіді на ці питання. Діяльність підприємства важко вмістити у суворі рамки, коли умови однієї угоди плавно перетікають у необхідність створення нових договорів тощо. Все це юрист має підтримувати. Необхідно розуміти, наскільки швидко професіонал здатний реагувати на ваші вимоги. Іноді вдала угода зривається за лічені хвилини через розбіжності у контракті. Тому,