Продаж бізнесу, супровід купівлі бізнесу

Часто ми задумуємось над тим, щоб відкрити власний бізнес, проте не знаємо, як і до кого звертатися. Підприємство тягне за собою велику відповідальність, як фінансову, так і юридичну та моральну. Ставати самому на ноги важко, та й не завжди спочатку все піде по маслу, тому при бажанні інших скористатись вже “готовим” бізнесом, здійснюється продаж підприємства. Власник з тих чи інших причин не може утримувати своє “дітище” і готовий перекласти його на інших. Переважно такі підприємства вже мають все необхідне: зареєстровані в Податковій, дають стабільний прибуток, офіційно оформлені, оплачена оренда приміщення, стабільно і точно ведеться бухгалтерія.

Подібні умови Ви можете знайти в мережі і під запитами “продам бізнес”. Те, що його продають, не обов’язково означає, що власнику набридла дана сфера заробітку – можливо там щось не так і потрібно якнайшвидше позбавитись бізнесу, тому будьте обачні і ретельно перевірте усі документи та всю інформацію, що стосується оголошення.

Наш сервіс стосується лише відповідальних власників підприємств. Оголошення типу “продам тов” та “продам фірму” – це Ваші реальні можливості стати новим власником хорошої прибуткової справи. Ми надамо всю потрібну інформацію щодо купівлі-продажу, юридичних зобов’язань, прав та обов’язків між сторонами та працюючого персоналу. У нас Ви можете ознайомитись із свіжими новинами у юридичній сфері, а також з послугами, які надаються при відкритті та веденні підприємства. Онлайн-консультант допоможе вирішити питання, які не були представлені та розглянуті у рубриках.

Якщо Вам потрібне конкретне підприємство, можете скористатись довідником для того, щоб купити бізнес. Підприємства декількох видів на продаж також можете знайти на сайті; при бажанні подати заявку в цю категорію. Ми слідкуємо за оновленнями юридичної сфери і пропонуємо не тільки вигідні варіанти співпраці для покупця-продавця, а й потрібну інформацію для бажаючих почати бізнес з нуля. Заходьте, ми будемо раді допомогти Вам у відкритті та веденні власної справи!

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГУ ПРОДАЖУ БІЗНЕСУ

У випадку, якщо Ви вже знайшли готовий бізнес, який бажаєте купити, то Адвокатське об’єднання “Бачинський, Коломієць і партнери” може забезпечити юридичний супровід купівлі як малого бізнесу, так і великих підприємств (таких як заводи по виробництву, сільськогосподарські підприємства – ферми тощо) шляхом проведення юридичного аудиту, супроводу покупки бізнесу,  проведення за потреби фінансового аудиту та виявлення юридичних недоліків у такому бізнесі. У разі необхідності юридичного супроводу купівлі бізнесу, звертайтеся за контактами:

моб. UMC +380504317084; моб. Kyivstar +380960020100 тел. факс +38 (032) 261-38-07