Короткострокова віза С в Україну

Короткострокова віза оформляється іноземцям та особам без громадянства для в’їзду в Україну, якщо строк їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів та оформляється як разова, дво- та багаторазова, як правило, на 6 місяців або період, зазначений у документах, що є підставою для оформлення такої візи, але не більш як на 5 років.

КОРОТКОСТРОКОВА ВІЗА В УКРАЇНУ ТИПУ С – ЯК ОТРИМАТИ

Для отримання візи в Україну необхідно звернутися до консульської установи України у країні вашого проживання. Потрібно подати запит на отримання візи, заповнивши відповідну анкету та надавши необхідні документи, такі як паспорт, фото, документи, що підтверджують мету поїздки, запрошення від української сторони (якщо є таке), документи про наявність достатньої фінансовго забезпечення для проживання в Україні та для повернення в країну походження.

Також Консул має повноваження вимагати додаткові документи, крім поданих заявником, і залишає за собою право особистого опитування заявника. Після співбесіди ваша заявка може потребувати подальшої адміністративної обробки.

Посольство розглядає візове клопотання та приймає рішення про надання візи або відмову в оформленні візи у такі строки:

у терміновому порядку – до 5 робочих днів, а у звичайному порядку – до 10 робочих днів з дня отримання необхідних документів, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Зазначений строк може бути продовжено до 30 робочих днів у разі необхідності проведення додаткових перевірок.

Документи, видані компетентними органами іноземної держави, мають бути легалізовані та перекладені українською мовою.

Підстави отримання довгострокової візи типу С:

С-01 – ділова;

Консультація юриста

С-02 – приватна;

С-03 – службова;

С-04 – перевезення вантажів і пасажирів;

С-05 – поїздки закордонних українців;

С-06 – туризм;

С-07 – лікування;

С-08 – інвестиційна діяльність;

Консультація юриста

С-09 – діяльність у сфері культури, науки, освіти, спорту;

С-10 – релігійна;

С-11 – виконання службових обов’язків кореспондентом або представником іноземного засобу масової інформації;

С-12 – офіційна;

С-13 – виконання функцій іноземних спостерігачів;

С-14 – участь у похованні близького родича;

С-15 – забезпечення інтересів у сфері зовнішньої та внутрішньої політики або у випадках, які мають гуманітарний характер;

С-16 – ліквідація наслідків надзвичайної ситуації;

С-17 – здійснення пілотами та іншими членами екіпажів повітряних суден міжнародних польотів.

У разі в’їзду в Україну іноземця та особи без громадянства з метою забезпечення інтересів у сфері зовнішньої та внутрішньої політики або у випадках, які мають гуманітарний характер, оформлення короткострокової візи також може здійснюватися за письмовим рішенням керівника закордонної дипломатичної установи України або департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок