Нерухомість

Нерухомість є найвдалішим варіантом для інвестицій. В останні роки в Україні загалом та у Львові зокрема саме первинний ринок є основним об’єктом інвестування. Наша компанія має більше 5 років досвіду у супроводі купівлі нерухомості на етапі будівництва. Ми знаємо все про підводні камені новобудов і допомагаємо клієнтам уникнути ризиків.

Багато наших клієнтів — це іноземці. Вони зазвичай віддають перевагу нерухомості в історичній частині міст (наприклад, Львова чи Києва). Ми супроводжуємо іноземних громадян при отриманні коду платника податків в Україні, консультуємо щодо банківських питань тощо.

Юристи практики нерухомості здійснюють комплексний юридичний супровід купівлі нерухомості від моменту її вибору (бронювання чи передання авансу) і до моменту укладення основної угоди.

Ми працюємо також з операціями купівлі-продажу таких об’єктів, як ресторани, готелі, салони краси, підприємства.

У нас є значний досвід у орендних відносинах, в першу чергу на стороні орендаря (як фізичних осіб, так і великих компаній). Для Вас ми підготуємо договори оренди з нуля або ж внесемо зміни у надані проєкти договорів з метою максимального захисту Ваших інтересів.

Ми вам
зателефонуємо
Замовити дзвінок