Земельний юрист

Ми знаємо все про пıдводнı каменı будівництва та допомагаємо клıєнтам уникнути найменших ризикıв.

Юристи практики будівельного та земельного права здıйснюють комплексний юридичний супровıд будівництва від моменту пошуку земельної ділянки і до введення його в експлуатацію чи передачі на обслуговування управляючій компанії.

Замовити дзвінок

Для чого необхідний юрист по нерухомості у Львові

Обзавестись нерухомістю – ціль номер один для багатьох людей в цьому світі. Однак зробити це правильно та без зайвих проблем – більш важливе завдання.

Допомога юриста з нерухомості у Львові необхідна людям в першу чергу через те, що юридичний спеціаліст, на відміну від ріелтора, не має прямого зацікавлення в укладенні договору.

Юристи нашої компанії допоможуть вам уникнути купівлі проблемної нерухомості, перевірять правильність дозвільної документації та допоможуть правильно оформити фінальну угоду.

Як правильно оформити продаж землі

Віднедавна в Україні офіційно запрацював ринок землі. У чималої кількості власників земельних ділянок з’явилось бажання продати свою землю, щоправда не всі знають як зробити це правильно. Через що, часто доводиться звертатися за консультацією до професійного юриста у Львові.

Консультація юриста

Процедура продажу землі у Львові відбувається таким чином:

  • юрист нашої компанії допомагає скласти договір між власником земельної ділянки та покупцем;
  • нотаріус перевіряє майбутню угоду, засвідчує договір купівлі-продажу та реєструє перехід прав до нового власника.

Наші фахівці гарантують повний юридичний супровід на протязі всього часу укладення угоди.

Допомога юриста з нерухомості в приватизації землі у Львові

Підтримка якісного фахівця у питанні приватизація землі у Львові може зіграти ключову роль в успішному завершенні оформлення права власності на ділянку.

Нащ юрист у Львові готовий провести повний супровід угоди з приватизації землі, включаючи: допомогу в розробці кадастрового плану, проходження державної реєстрації, повне узгодження технічної документації та отримання свідоцтва про право власності.

Замовити дзвінок

Ми працюємо також з операцıями купıвлı-продажу таких об’єктıв, як: земельні ділянки, квартири, будинки, ресторани, готелı, салони краси, пıдприємства та інше.

У нас є значний досвıд у інвестиційних та орендних вıдносинах (як на стороні фıзичних осıб, так ı великих компанıй). Для Вас ми пıдготуємо відповідну документацію з нуля або ж внесемо змıни у наданı проєкти договорıв з метою максимального захисту Ваших ıнтересıв.

 

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок