Виїзд громадян України за кордон на постійне місце проживання

Якщо ви плануєте виїхати з України та постійно проживати за її межами,  вам необхідно здійснити процедуру оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання. Така процедура включає в себе кілька етапів та необхідна для того, аби повідомити державні органи України про своє постійне проживання на території іншої держави. Це надає громадянину України ряд переваг, зокрема і можливість оформлювати документи через дипломатичні представництва України за кордоном.

Етапи оформлення виїзду громадян України за кордон на постійне проживання:

Перший етап

Отримання дозволу від Державної міграційної служби на виїзд на постійне проживання. Для цього потрібно подати до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання в Україні заяву на ім’я керівника територіального органу ДМС та необхідні документи, такі як:

  • заява;
  • три фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра;
  • оригінал та копія паспорта громадянина України;
  • оригінал та копія довідки про реєстрацію місця проживання;
  • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору.

 

Другий етап

Наступним кроком після отримання рішення про оформлення документів для виїзд за кордон на постійне проживання – звернення до відповідного органу реєстрації для здійснення зняття з реєстрації місця проживання.

Третій етап

Завершальним кроком буде звернення до територіального органу ДМС, де вам потрібно буде надати паспорт громадянина України у формі книжечки зі штампом зняття з реєстрації місця проживання або довідку про зняття з реєстрації місця проживання, видану органом реєстрації (до паспорту громадянина України у формі картки), а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон для проставлення в них штампа про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання.

Оформлення виїзду громадян України за кордон на постійне проживання – це досить енергозатратний процес, тому юристи Адвокатського Об’єднання «Бачинський та партнери» подбають про те, щоб ви швидко та без проблем змогли досягти бажаного результату. Ми вас належним чином вас проконсультуємо і відповімо на всі запитання.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок