Як захистити майно власника від банків/ колекторів

Кримінальний кодекс України контролює дій особи, осіб, які можуть порушити права інших осіб, зашкодити майну інших осіб, тощо.

У статті 190 даного Кодексу вказано, що незаконне відчуження у особи її особистого майна, рухомого (чи то автомобіль, катер, мотоцикл), нерухомого (чи то будинок, квартира, земельна ділянка) обманом, зловживанням довірою до даної особи є протизаконним та тягне за собою наслідки для особи, яка вчинила такі дії. Це Злочин!

У статті 162 даного Кодексу вказано, що жодна особа не має права проникати в Ваше житло, квартиру, будинок, проводити обшук, та особливо, жодна людина не може бути виселена з власного житла, навіть якщо житло в іпотеці та у Вас виникла заборгованість по сплаті грошового зобов’язання перед банком.

Якщо Ви були повідомлені банком про те, що у вас заборгованість і банк прямо вказав, що потребує Вашого виселення – не переживайте, хороший адвокат і ви будете спати спокійно. Якщо ви вже стали жертвою банку/МФО та вас позбавили права користуватися своїм майном, адвокат допоможе!

Як допомагаємо?

Алгоритм думок і дій адвоката:

  • надати клієнту повну вичерпну правову допомогу та вирішити його питання в правовому полі.
  • скасувати/ відновити права власності на рухоме майно, нерухоме майно, яке було відчужене у власника шахрайським шляхом, в тому числі будь які дії з Єдиним державним реєстром прав на нерухоме майно;
  • майно вже було продано банком/МФО – його необхідно повернути власнику.
  • в правовому полі визнати за особою-власником права власності на нерухоме майно, яке належало особі;
  • встановити законність укладених договорів угод між особою та банком/МФО, перевірити юридичну силу, дійсність, справжність документів, які передували угоді, були додані до угоди;
  • притягнути до відповідальності осіб, які вирішили позбавити чи позбавили вас майна;

До кого звернутись за допомогою

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», при залученні інших фахівців у галузі права, проводить консультацію вислуховує клієнта, вивчає документи клієнта та інших сторін по ситуації, витребуває документи від особи, яка позбавила клієнта його майна, після чого адвокат пояснює шляхи вирішення проблеми клієнту.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок