Арештували автомобіль? Що це означає?

Арешт автомобіля — накладання заборони на право розпоряджатися автомобілем (користуватися ним, відчужувати) з метою його збереження до визначення подальшої долі цього майна.

Арештувати майно можна як в кримінальному полі – особа, яка стала потерпілим від дій іншої особи – винного, звернеться щодо відшкодування шкоди, і тоді можливий арешт майна винного, з метою відшкодування шкоди потерпілому.

Також можна в цивільному полі – особа взяла кредит в банку, мікрофінансовій установі, має заборгованість перед банком, тоді банк звертається до суду з метою арешту автомобіля боржника, щоб в подальшому відшкодувати заборгованість перед банком.

А якщо гроші не винен та закон не порушив?

Чи може людина, яка не порушила Закон, не має боргів перед банком, у якої відсутні кредити зіткнутися з ситуацією, яка призведе до арешту її автомобіля?

Так, може!

Не потрібно бути у чомусь винним, не потрібно бути боржником – з подібними труднощами можна зіткнутися у звичних цівильно-правових відносинах, як то спадкування майна, розподіл майна подружжям, купівлею-продажем рухомого майна, та багато інших.

Але нажаль, найчастіше це  зверненням банку за борги по кредитам.

Адвокати АО «Бачинський та партнери» допоможуть Вам повернути Ваш автомобіль у Ваше користування в найкоротший термін.

Така санкція, як арешт автомобіля є попереджуючою, і зазвичай виконується з метою уникнення можливості відчужувати автомобіль, щоб даний не могло бути продано, подаровано. Кредитна установа, банк, таким способом намагається забезпечити виконання кредитних зобов’язань боржником перед МФО, банком, для повернення кредитних коштів.

Зняття арешту з майна – це процес, отримання в судовій інстанції документу (рішення судову, витягу з державного реєстру, постанови державного виконавця), що законний власник автомобіля може розпоряджатися та користуватися своїм майном.

Які послуги ми надаємо?

Ви можете розраховувати на консультацію та отримання повної відповіді на ваші питання, зняття арешту з рухомого майна (автомобіль, мотоцикл, катер) та отримаєте можливість користуватися Вашою власністю, зняття арешту з майна боржника (рахунків в банку, рухомого/не рухомого майна), а якщо саме Вам необхідно навпаки – накласти арешт на майно, і не обов’язково то має бути кримінальна справа, адвокат допоможе вам в цьому.ЯК ДОПОМАГАЄМО?

Зняти арешт, накладений за зверненням банку,  можливо декількома варінтами, один із них – через суд, адвокат вивчає Вашу проблему, збирає та подає необхійдний пакет документів до судової інстанції – в цивільному процесі, кримінальному процесі та інших, зазначивши причини та мету зняття арешту (автомобіль повертається власникові) та в подальшому отримує Рішення суду де чітко зазначено, що власник автомобіля може отримати арештований автомобіль.

До кого звернутись за допомогою

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», при залученні інших фахівців у галузі права, спілкується з клієнтом у зручний для нього час, вислуховує клієнта, вивчає документи, надані клієнтом, також вивчає отриману інформацію від сторони, яка вимагала арешт, після чого адвокат пояснює шляхи вирішення проблеми клієнту.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок