Короткострокова віза С в Україну

Короткострокова віза оформляється іноземцям та особам без громадянства для в’їзду в Україну, якщо строк їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів та оформляється як разова, дво- та багаторазова, як правило, на 6 місяців або період, зазначений у документах, що є підставою для оформлення такої візи, але не більш як на 5 років.

КОРОТКОСТРОКОВА ВІЗА В УКРАЇНУ ТИПУ С – ЯК ОТРИМАТИ

Для отримання візи в Україну необхідно звернутися до консульської установи України у країні вашого проживання. Потрібно подати запит на отримання візи, заповнивши відповідну анкету та надавши необхідні документи, такі як паспорт, фото, документи, що підтверджують мету поїздки, запрошення від української сторони (якщо є таке), документи про наявність достатньої фінансовго забезпечення для проживання в Україні та для повернення в країну походження.

Також Консул має повноваження вимагати додаткові документи, крім поданих заявником, і залишає за собою право особистого опитування заявника. Після співбесіди ваша заявка може потребувати подальшої адміністративної обробки.

Посольство розглядає візове клопотання та приймає рішення про надання візи або відмову в оформленні візи у такі строки:

у терміновому порядку – до 5 робочих днів, а у звичайному порядку – до 10 робочих днів з дня отримання необхідних документів, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Зазначений строк може бути продовжено до 30 робочих днів у разі необхідності проведення додаткових перевірок.

Документи, видані компетентними органами іноземної держави, мають бути легалізовані та перекладені українською мовою.

Підстави отримання довгострокової візи типу С:

С-01 – ділова;

Консультація юриста

С-02 – приватна;

С-03 – службова;

С-04 – перевезення вантажів і пасажирів;

С-05 – поїздки закордонних українців;

С-06 – туризм;

С-07 – лікування;

С-08 – інвестиційна діяльність;

Консультація юриста

С-09 – діяльність у сфері культури, науки, освіти, спорту;

С-10 – релігійна;

С-11 – виконання службових обов’язків кореспондентом або представником іноземного засобу масової інформації;

С-12 – офіційна;

С-13 – виконання функцій іноземних спостерігачів;

С-14 – участь у похованні близького родича;

С-15 – забезпечення інтересів у сфері зовнішньої та внутрішньої політики або у випадках, які мають гуманітарний характер;

С-16 – ліквідація наслідків надзвичайної ситуації;

С-17 – здійснення пілотами та іншими членами екіпажів повітряних суден міжнародних польотів.

У разі в’їзду в Україну іноземця та особи без громадянства з метою забезпечення інтересів у сфері зовнішньої та внутрішньої політики або у випадках, які мають гуманітарний характер, оформлення короткострокової візи також може здійснюватися за письмовим рішенням керівника закордонної дипломатичної установи України або департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Aвтор

Ми вам
зателефонуємо