Отримання Витягу (Виписки) з Єдиного державного реєстру

Для чого потрібні Витяг або Виписка з ЄДР? Донедавна повну інформацію про підприємство можна було дізнатися, тільки одержавши Витяг з Єдиного державного реєстру. Але ситуація змінилася, і на сьогодні інформацію про адресу товариства, засновників, розміри їх внесків, види діяльності, відомості щодо реєстрації в ДПІ та інші дані можна отримати он-лайн через Пошук відомостей в ЄДР на сайті ДП “Інформаційно-ресурсний центр”.
Тим не менше є випадки, коли даних про підприємство знати недостатньо, потрібно документальне підтвердження. Зокрема, Витяг з ЄДР вимагається в банках, в нотаріуса при посвідченні зразків підписів керівника підприємства для банку, можуть його просити і контрагенти для встановлення правомочності повноважень керівника чи інколи просто копія Витягу потрібна для бухгалтерії Вашого контрагента.

Базовий та розширений витяг з ЄДР

Витяг з ЄДР – це документ, для формування якого використовуються спеціальні програмні засоби ведення Єдиного державного реєстру. Він оформляється згідно певних критеріїв пошуку. Цей документ містить інформацію із Держреєстру, що стосується фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб. Інформація повинна бути актуальною на момент оформлення документу, або на ту дату, що запитувач вказує у своєму запиті. У Витязі може бути вказано, що у Держреєстрі відсутня потрібна інформація.
Видача Витягу з державного реєстру базується на Наказі Міністерства Юстиції України «Про затвердження Порядку надання відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Вищезгаданий наказ містить певні правила, згідно яких здійснюється видача витягів.
Державна реєстраційна служба України може надати наступні види витягів:

  • Базовий – це документ, в якому вказані назва, код, розташування, засновники та керівник, контактні дані, основний КВЕД, дата реєстрації та її номер та деякі інші важливі дані.
  • Розширений – містить майже всю інформацію, яка є в ЄДР.
  • Вибірковий – містить назву, код, розташування, інформацію про реєстраційні дії включно із датами. Слід звернути увагу, що в певних випадках, коли вимагається надання інформації про дату припинення, необхідно запитувати саме вибірковий витяг.

Для того, щоб отримати будь-який Витяг з Держреєстру, потрібно 3 дні. Протягом 2-х днів запитувачу буде повідомлена вартість надання документа, що залежить від його обсягу. Протягом ще одного дня запитувач зможе отримати документ на руки.
Донедавна строк дії Витягу з Єдиного державного реєстру становив 1 місяць часу. На теперішній момент він не має строку дії, але відзначається, що інформація у ньому чинна на момент видачі.
Отримати Витяг з ЄДР має право будь-яка особа, тому для звернення до реєстратора потрібен лише паспорт.

Виписка з ЄДР юридичних осіб

На сьогодні Виписка із Єдиного державного реєстру по суті заміняє колишнє свідоцтво про реєстрацію підприємства. Термін дії Виписки відсутній. Виписка з ЄДР порівняно із Витягом містить меншу кількість інформації.
Відмінність у порядку отримання Виписки із Держреєстру порівняно із Витягом, полягає в тому, що Виписка видається лише особисто ФОП чи уповноваженому працівнику підприємства, або їх законним представникам (наприклад, на підставі довіреності).
Ще донедавна Виписка із ЄДР видавалася лише за місцезнаходженням реєстраційної справи підприємства  чи підприємця, але відтепер такого обмеження немає. Єдине, що Виписку із держреєстру можуть не видати у випадку, якщо до реєстру внесено запис про відсутність за місцем реєстрації або не підтвердження інформації про підприємство. Відсутність за місцем реєстрації переважно встановлює податкова щодо платників ПДВ. А підтверджувати відомості про підприємство потрібно кожному підприємству  кожного року не пізніше 1 місяця від дати реєстрації.

Як отримати Виписку з ЄДР у 2018 році

Якщо вам потрібен Витяг або Виписка з Єдиного державного реєстру, зверніться в Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери». Ми пропонуємо юридичні консультації у Львові щодо різних питань.
Ми проконсультуємо вас, як швидко отримати Витяг або Виписку з Єдиного державного реєстру для ФОП та юридичних осіб. Ми також роз’яснимо, у яких випадках вам може знадобитися Витяг, а у яких – Виписка з ЄДР для ФОП. У випадку, якщо вам слід запитувати саме Витяг, ми також підкажемо, який саме тип документу слід брати – базовий, розширений чи вибірковий.
Ми також надаємо і інші консультації та послуги, наприклад, якщо ви плануєте здійснити купівлю чи продаж земельної ділянки у Львові, ми можемо запропонувати вам юридичний супровід угод із нерухомістю.
Звертайтеся в Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери» – ми проконсультуємо вас по будь-яких питаннях!

Для термінового отримання Витягу з ЄДР, а також Виписки з ЄДР* з доставкою у межах м. Львова впродовж одного робочого дня чи надіслання Новою Поштою звертайтесь за телефонами:
Kyivstar +380960020100; 
Vodafone  +380504317084
стаціонар +38(0322)47-35-44
* Для отримання Виписки з реєстру необхідно надати довіреність на наших юристів, які ми Вам надішлемо.]]>

Отримання Витягу (Виписки) з Єдиного державного реєстру

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок