Супровід у процесі отримання відстрочки від призову

Сьогодні АО «Бачинський та партнери» хоче поділитись із вами черговим успішним кейсом з мобілізації. Наш юрист з мобілізації забезпечив повний та послідовний супровід у процесі отримання відстрочки від призову під час мобілізації.

Не секрет, що часто в питаннях мобілізації та отримання відстрочки військовозобов’язані стикаються із запитаннями або навіть проблемами в оформлені відстрочки.

Так сталось і у нашого клієнта. Він мав право на відстрочку від призову під час мобілізації у звʼязку із навчанням на денній формі у навчальному закладі. Щоб оновити військово-облікові дані та оформити законну відстрочку клієнт самостійно з’явився до ТЦК та СП. Проте, заяву про відстрочку працівники військкомату відмовились приймати.

 

В чому полягав запит військовозобов’язаного?

Клієнт звернувся до мобілізаційного юриста АО «Бачинський та партнери» для отримання консультації та відповіді на запитання чи достатній пакет документів зібрано для підтвердження права на відстрочку та чи правомірними є дії ТЦК та СП.

Крім цього, запит клієнта полягав у тому, щоб юрист надав допомогу та допоміг реалізувати законне право на відстрочку.

В чому полягала правова допомога військовозобов’язаному?

Для початку юрист з мобілізації ознайомився із документами на відстрочку, які надав клієнт, після чого було заплановано та проведено консультацію з питань мобілізації.

Консультація юриста

В ході консультації юрист надав відповіді на усі запитання клієнта, надав поради щодо правильної поведінки при спілкуванні з працівниками ТЦК та СП, виявив можливі ризики та було сформовано план подальших дій для отримання відстрочки.

Мобілізаційний юрист надав повний супровід на кожному етапі мобілізації, в тому числі при проходженні військово-лікарської комісії, сплаті штрафу за адміністративне правопорушення, при поданні заяви про відстрочку та аж до моменту отримання військово-облікового документа.

Завдяки правильно вибудованій комунікації із представниками ТЦК та СП та мобілізаційній підтримці нашого юриста, клієнт оформив відстрочку без жодних проблем та без побоювань незаконних дій та рішень щодо нього з боку ТЦК та СП.

Який результат отримав клієнт після мобілізаційного супроводу юриста АО «Бачинський та партнери»?

В результаті супроводу мобілізаційного юриста без жодних затягувань в часі клієнт отримав:

  • актуальний військово-обліковий документ, а саме тимчасове посвідчення військовозобов’язаного з відміткою про оновлення військово-облікових даних.
  • офіційна відповідь ТЦК та СП про наявність відстрочки від призову під час мобілізації.

Звичайно, що клієнт залишився задоволеним, адже завдяки мобілізаційному супроводу йому вдалось зберегти спокій та не допустити незаконного рішення про мобілізацію. Тепер його справи з військово-обліковими даними в порядку і військовозобов’язаний може не турбуватись через зустріч із представниками ТЦК та СП на вулиці.

Якщо у Вас є право на відстрочку від призову під час мобілізації і Ви її досі не оформили в ТЦК та СП, то це вартує зробити просто зараз. Але у будь-якому випадку перед походом до військкомату просто необхідно проконсультуватись із юристом наперед, щоб не допустити «точки невідвороту», а саме – незаконного рішення про мобілізацію.

Юрист з мобілізації АО «Бачинський та партнери» може надати вам юридичну допомогу в процесі оформлення відстрочки від призову, адже має колосальний досвід у відносинах з ТЦК та СП та інших мобілізаційних запитаннях.

Як подати заяву про відстрочку, що робити якщо не приймають заяву про відстрочку, які документи потрібно для оформлення відстрочки? Це все і навіть більше знає юрист з мобілізації.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок