Як отримати інформацію про перетинання особою державного кордону України

ЦЕ ІНФОРМАЦІЙНА СТАТТЯ, КОНСУЛЬТАЦІЙ З ЦЬОГО ПИТАННЯ НЕ НАДАЄМО

 

Інформація щодо:

  • перетинання державного кордону України громадянами;
  • можливе існування стосовно громадянина тимчасового обмеження у праві виїзду за кордон;
  • можливе існування стосовно іноземця та особи без громадянства рішення про заборону в’їзду

регулюється Законом України “Про захист персональних даних” та зберігається у Державній Прикордонній службі України.

Для отримання такої інформації потрібно звернутися із заявою до Державної прикордонної служби України. Відповідна заява подається на адресу Адміністрації Держприкордонслужби та розглядається Головним центром обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України.

На виконання вимог Закону України “Про захист персональних даних”, звернення повинно подаватися у письмовій формі особисто, або через законного представника за наявності письмової згоди від особи стосовно якої запитується інформація.

Міграційне право містить різноманітні правові аспекти, такі як визначення статусу мігранта, отримання візи або іншого дозволу на перебування та роботу у країні, процедуру натуралізації, питання щодо біженців та тимчасового захисту, депортації та скасування депортації.

Вимоги до звернення

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, громадянство, місце проживання (місце перебування), реквізити документа, що посвідчує особу та викладено суть порушеного питання. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Консультація юриста

У зв’язку з різними правилами транслітерації прізвище та ім’я потрібно додавати ксерокопію паспортного документа особи, яка подає звернення.

У заяві може використовуватися також електронний цифровий підпис.

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», запити обробляються протягом 15-30 діб. Відповіді про факти перетину державного кордону надходять запитувачам у письмовому вигляді на адресу, вказану у заяві.

У випадку відправлення звернень даного типу адвокатом відповідь можна отримати до 5 робочих днів, відповідно до  вимог Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Особа може приїхати до громадської приймальні й отримати свою відповідь особисто.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Важливо! Запити такого типу, що надходять факсом чи електронною поштою – не обробляються.

ЗРАЗОК заяви можна знайти за цим посиланням  https://is.gd/QAIm75

Для правильного оформлення звернення заявнику потрібно витратити чимало часу та очікувати відповідь до 30 днів.

Якщо ж ви звернетеся  до адвокатів АО “Бачинський та партнери”, то ви збережете свій час та отримаєте відповідь до 5 робочих днів.

У нашому адвокатському об’єднанні є міграційні адвокати з великим досвідом та знаннями у галузі міграції та міжнародної міграції. Ми надаємо якісну та професійну правову допомогу, щоб допомогти нашим клієнтам досягти їхніх міграційних цілей та захистити свої права.

 

ЦЕ ІНФОРМАЦІЙНА СТАТТЯ, КОНСУЛЬТАЦІЙ З ЦЬОГО ПИТАННЯ НЕ НАДАЄМО

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок