Арешт на майно. Як зняти арешт з майна?

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», спеціалізуються на вирішенні спорів клієнтів з колекторами та банками особливо часто стикаюся з випадками арешту майна кредитором (банком, МФО) або стягувачем. У таких випадках важливо розуміти законодавчу базу, яка регулює практику стягнення боргів в Україні та процедури зняття арешту з майна.

Чим регламентується?

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» він же «Антиколексторський Закон», кредиторам забороняється використовувати вже загальносталу практику – таку як переслідування, залякування та введення в оману (обман). Колектори зобов’язані надавати позичальникам чітку та точну інформацію про борг, про колекторську фірму та особу, яка від її імені контактує з боржником. Мікрофінансові організації, банки та колектори керуються Конституцією України, Законом України “Про банки і банківську діяльність”, іншими законами України, які встановлюють загальновизначені правила кредитування, конкретизують процентні ставки та особливо неухильно захищають права споживача.

Якщо кредитор отримав рішення суду про арешт майна?

Якщо кредитор отримав рішення суду про арешт майна в рахунок погашення боргу, боржник може домагатися зняття арешту, подавши заяву до суду до позовної заяви про погашення заборгованості. Порядок зняття арешту з майна регулюється Цивільним процесуальним кодексом України. У заяві необхідно надати переконливі причини, чому арешт не є необхідним або чому обставини справи змінилися.

У кримінальних справах на майно також може бути накладено арешт як доказ або для забезпечення позову проти обвинуваченого. У таких випадках особа може звернутися із заявою до слідчого судді чи суду відповідно Кримінального процесуального кодексу України. У заяві необхідно надати переконливі причини, чому арешт більше не є необхідним або чому обставини справи змінилися.

Які послуги ми надаємо?

Звернувшись до адвокатів Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» Ви можете розраховувати на консультацію та отримання повної відповіді на ваші питання, допомогу клієнту у підготовці та поданні відповідної заяви (заяви про зняття арешту на майно) до суду, а також здійснюємо юридичне представництво в судовому процесі. В тому числі можемо надати допомогу щодо використання законодавчої бази України, яка регулює практику стягнення боргів, і представляти клієнта (боржника) у переговорах з кредиторами та колекторами.

Законодавча база, яка регулює практику стягнення боргів в Україні, є складною та вимагає глибокого розуміння відповідних законів і процедур. Якщо ваше майно було заарештоване кредитором або стягувачем, важливо якнайшвидше звернутися до адвоката, щоб зрозуміти ваші можливості. Як одині з небагатьох юристів в Україні, що спеціалізуються на вирішенні спорів з колекторами та банками, адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» можу надати необхідну юридичну допомогу, допомогти Вам зняти арешт з Вашого майна та захистити Ваші права.

До кого звернутись за допомогою

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», при залученні інших фахівців у галузі права, спілкується з клієнтом у зручний для нього час, вислуховує клієнта, вивчає документи, надані клієнтом, також вивчає отриману інформацію від сторони, яка вимагала арешт, після чого адвокат пояснює шляхи вирішення проблеми клієнту.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок