Як іноземцю оформити медичні довідки для роботи в Україні

Коли іноземець приїжджає в Україну, для того, щоб тут працювати, йому потрібно зібрати багато документів, для отримання дозволу на працю іноземців, а потім тимчасової посвідки на проживання. Одним із них є медична довідка про відсутність певних захворювань. Оформлювати її потрібно за чітко визначеною процедурою. Якщо довідка не буде відповідати вимогам законодавства, всю процедуру прийдеться повторювати спочатку. В такій справі, дуже корисною може бути професійна консультація. Надати її вам може адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери».

Про медичну довідку

Кожен іноземець, що претендує на роботу в Україні, має пройти медичний огляд, щоб довести, що у нього немає наркоманії, алкоголізму, токсикоманії та деяких інфекційних захворювань. Це потрібно для того, щоб створити безпечні умови, як для самого іноземця, так і для його потенційних співробітників. За результатами цього медогляду видається довідка. Проходити медогляд варто в українських лікарнях, оскільки довідки закордонного виробництва часто не приймаються в Державній службі зайнятості і їх приходиться переробляти.

Порядок оформлення медичної довідки

Для того, щоб оформити цю довідку, вам потрібно звернутись до відповідної лікарської установи, за місцем проживання в Україні. Там вам потрібно буде пройти кілька етапів обстеження. Першим етапом буде лікарське обстеження на три вищеперераховані типи залежності. Після нього ви матимете пройти психологічну експертизу, а після неї – лабораторне обстеження. Після цього вам видадуть сертифікат, у якому буде написаний висновок про те, чи є у вас проблеми такого роду. При цьому будуть враховуватись і можливі минулі проблеми. Якщо у лікарів будуть підозри, що ви страждаєте від залежності, вас направлять на додаткове обстеження. Крім цього, вам потрібно буде пройти тести на наявність у вас наступних хвороб:

·         Гепатит В;

·         Гепатит С;

·         Туберкульоз;

·         Та інші.

Після успішного проходження цих тестів, ви отримаєте потрібну довідку і зможете подавати документи на дозвіл на використання праці іноземця, а потім і на тимчасову посвідку на проживання в Україні.

Оформлення медичних довідок – достатньо довга і складна справа, якщо займатись нею самостійно. Приходиться відстоювати черги, обходити велику кількість лікарів, перш ніж потрапите до потрібних. Щоб уникнути цього, а також зекономити сили і час, ви можете звернутись за допомогою до кваліфікованих юристів. Працівники компанії «Бачинський, Коломієць та партнери» влаштують все для того, щоб оформлення медичних довідок зайняло у вас якомога менше часу. Ви зможете швидко покінчити з цією формальністю і перейти до важливіших справ. Співробітники нашої компанії  – справжні професіонали. Вони зроблять все для того, щоб полегшити вам оформлення необхідних документів.

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Ольга Свинобой

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Вікторія Кухтин

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Ірина Шумська

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський