Підтвердження відомостей про юридичну особу

Підтвердження відомостей про юридичну особу здійснюється кожного року протягом одного місяця після спливу одного року з моменту реєстрації юридичної особи.
Підтвердження відомостей здійснюється реєстраційною карткою за формою 6, яку потрібно подавати до державного реєстратора.
У випадку якщо не буде надано підтвердження в встановлені законом терміни державний реєстратор може надіслати рекомендованим листом повідомлення про обов’язок подання підтвердження або внесе дані в єдиний державний реєстр про те, що дані про юридичну особу не були підтверджені.
Будь-які внесення змін чи дії в реєстрі юридичних осіб неможливі, якщо не проведено підтвердження відомостей про юридичну особу. Тобто навіть отримання виписки з ЄДР буде неможливим.
Також значний ризик несуть платники ПДВ. Зазвичай для органів податкової “улюблений” спосіб позбавлення платника права на сплату податку на додану вартість – через невиявлення за адресою місцезнаходження.
Для того, щоб здійснити підтвердження відомостей юридичну особу (про підприємство), необхідно оформити також довіреність на представників.
Для надання консультацій звертайтеся до нас.

Підтвердження відомостей про юридичну особу

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок