РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ СУД

Розлучення через суд – дуже неприємний і втратний процес для будь-якої сім’ї. Найкраще звернутися до сімейного адвоката, який дасть поради щодо правових процедур і правильного процесуального процесу.

КЛОПІТНА СПРАВА

У всьому світі до розлучення суспільство ставиться критично. Адже руйнується сім’я, що завдає не лише моральної травми її членам, а й впливає на ставлення інших людей. І якщо через РАГС можна тихо і мирно розлучитися, то судові процеси шлюбу іноді закінчуються скандалами.

Подання заяви до суду на розлучення відбувається через незгоду одного з подружжя розлучатися. У такому разі офіційно ухвалити рішення про розірвання шлюбу дозволено судді. Але навіть за взаємного бажання виникають ситуації, коли розрив відносин можливий лише в судовому порядку — це наявність у сім’ї дитини, народженої у законному шлюбі. Тому подавати заяву на розлучення через суд бажано разом із документами щодо подальшого виховання дитини кожним чоловіком.

УКРАЇНСЬКА ПРАКТИКА

Перед тим, як подати документи, потрібно скласти позовну заяву. Після цього суд протягом кількох тижнів розгляне його та призначить дату початку слухань. Законодавством визначено точний термін винесення рішення — один місяць з початку засідань, які можуть тривати до дев’яноста днів. Але наскільки довго проходитиме сам процес перебуває у владі різних чинників.

Багато залежить від швидкості надання необхідного документа, наявності скарги відповідної сторони та укладеного шлюбного договору. Судовий порядок чітко передбачає, що потрібно зробити для прискорення процесу, але, незважаючи на це, оформлення розлучення через суд справа клопітка. Процедура розгляду справи дозволяє розводити пари без присутності однієї із сторін, якщо з поважної причини вона не може перебувати в залі суду та, якщо його інтереси представляє довірена особа. Найчастіше таким виступає адвокат, тож сидіти на слуханнях зовсім не обов’язково. Він буде повідомляти вам, які документи потрібні для подальших дій при розлученні в суді.

Якщо у вас виникли проблеми у сімейних справах, зверніться до адвоката по сімейним справам. Він зможе допомогти вам зрозуміти ваші права та обов’язки, надати юридичну консультацію та захистити ваші інтереси в сімейних справах.

СІМЕЙНИЙ ЮРИСТ

Шлюбний процес складається з великої кількості тонкощів, які відіграють ключову роль при прийнятті рішення. Їхнє знання є основним фактором при виборі кваліфікованого юриста. Адвокат повинен уважно вивчити документи, щоб відповісти на найголовніші питання: А чи варто подаватися на розлучення? Які шанси на успішне завершення процесу? Якщо існує навіть невеликі шанси на перемогу, він повинен взятися за справу. Багато юридичних контор у Києві пропонують свої послуги, але не багато хто здатний чітко та грамотно вибудувати лінію поведінки.

Навчити клієнта правильно оформляти необхідні судом документи може і юрист-початківець, а от придумати тактику, що гарантує виграш, під конкретного клієнта їм не під силу. Отже вибір досвідченого адвоката, який має за плечима солідне портфоліо, вкрай важливий під час шлюборозлучного процесу.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок