Як стати резидентом Дія.City: вимоги та нюанси

Нові можливості для ІТ компаній створені сервісом Дія.City. Це зручний інструмент, що допомагає працювати прозоро згідно українського законодавства сплачувати податки та економити кошти.

Розглядаються умови резидентства, швидка реєстрація, система оподаткування, та поширені питання разом з рекомендаціями юристів.

 

Загальна інформація про Дія.City

Дія.City являє собою онлайн сервіс на просторі інтернет. Він створений виключно для компаній, що працюють у сфері ІТ та ведуть свою діяльність на території України.

Особливості:

  • реєстрація резидентом,
  • надання звітностей онлайн,
  • програми для стимулювання інвестицій,
  • різні варіанти співпраці.

У Дія.City діють інструменти венчурного інвестування, де зазначаються механізми залучення коштів іноземних компаній з мінімальними ризиками.

Які податки сплачуються за сервісом Дія.City

ПДФО складає 5%, а ЄСВ 22% від зарплати, використовується мінімальний платіж за звітний період. Звісно ніхто не відміняв військовий збір, який у 2024 році залишається на рівні 1,5%. Корпоративний податок при умові виведення капіталу складає 9%, або враховується інший варіант, коли сума береться з прибутку ІТ компанії. Тоді ставка складає 18%.

Консультація юриста

Розмір єдиного податку при співпраці з ФОП

З сервісом Дія.City залишається доступною співпраці з фізичними особами підприємцями. Єдиний податок можна обирати за наявності доходу менше 40 млн грн на рік. У цьому випадку легко співпрацювати з іншими товариствами, що працюють на умовах єдиного податку. Розмір податків не перевищує 20% відносно витрат за попередній звітний період.

Важливо! Співпраця з контрагентами, які обрали пнвк тягне додаткове оподаткування 9%.

Особливості щодо системи оподаткування

Згідно українського законодавства податок пнвк має обмеження, тому його запропоновано у сервісі Дія.City. ІТ компанії у межах вибраного тарифу мають можливості здійснювати різні операції, у тому числі оплата по рахункам, перерахункам, виплати у грошовій, негрошовій формі. Обмеження системи оподаткування пнвк – виплата за акції, частки, паї.

Податок на виведений капітал – як це працює

Для обрання податку на виведений капітал складається з заяви у онлайн сервісі Дія.City. Для цього використовується спеціальний ідентифікатор, що знаходиться у електронному кабінеті, + потрібен підпис, що реєструється у державній податковій службі. Щоб нарахування податків відбувалося за новою формою, заяву слід подавати не пізніше за 15 днів до звітного періоду.

Допомога у Дія.City

Наші юристи розуміють важливість використання сервісу Дія.City, тому розглядаються шляхи до резидентства, вибір податків, умови інвестування та інше. На консультації надаються поради щодо реєстрації у сервісі Дія.City про складання документів, формування підпису, створення електронного кабінету. Звертайтесь зараз і Вам допоможуть розібратися з податками незалежно від того використовується ФОП, трудовий договір, чи контракт.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок