Юридичний супровід купівлі квартири в новобудовах

АО “БК партнерс” надає послуги юридичного характеру в сфері нерухомості. Команда високопрофесійних юристів забезпечить прозорість укладення угоди при купівлі квартир на первинному та вторинному ринку. Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері юриспруденції фахівці нашої компанії знаходять найефективніші правові рішення щодо вирішення усіх можливих ризиків.

 

Переваги АО “БК партнерс”:

·         Ми повністю вивчаємо питання та орієнтуємось на його вирішення на стадії вибору Клієнтом пакету послуг, тому вам не потрібно турбуватись, що виникнуть додаткові фінансові витрати;

·         Працівники юридичного відділу детально проконсультують Вас в усній формі чи в письмовому вигляді та нададуть відповідь на всі Ваші запитання, що виникли під час консультації;

·         Юристи нашої компанії мають значний досвід у складанні угод та супроводі процесів у сфері нерухомості, тому ми швидко і продуктивно оцінюємо фактичну ситуацію та знаходимо шляхи її вирішення;

·         За довгий час ефективної праці на ринку нерухомості ми здобули не тільки досвід, а й позитивне відношення та відгуки наших Клієнтів;

·         Повний супровід юриста. Для клієнта важлива присутність юриста при підписанні пакету документів та договору у нотаріальній конторі чи при зустрічі з забудовником, адже шахраї користуються схемою, коли для ознайомлення надають один договір, а підписувати пропонують інший. Юридично необізнана людина цієї підміни не помічає.

При купівлі квартири в новобудові АО “БК партнерс” пропонує такі пакети юридичних послуг:

 

1) Пакет «Все включено»

В коло нашої уваги входить:

·         Інформація про забудовника: відомості про компанію серед зареєстрованих юридичних осіб в ЄДРПОУ, за необхідності установчі документи забудовника, моніторимо дані з державних реєстрів (керівний склад, існування податкових заборгованостей тощо), пошукових бізнес-порталів. Проводимо детальний аналіз попередніх об’єктів забудовника (виконання зобов’язань перед покупцями, дотримання строків будівництва, фактичний стан здачних в експлуатацію будинків). Перевіряємо, чи не було судових справ за участю забудовника, та які відгуки містяться про компанію забудовника в мережі Інтернет.

·         Перевіряємо та аналізуємо реальний стан справ: спілкуємось із власниками квартир, будівництвом будинків яких займався та здавав в експлуатацію цей забудовник. В ході опитування аналізуємо якість виконаних робіт, підлючення комунальних послуг, тарифи на них, ОСББ. Проводимо ретельне вивчення стану теперішнього будівництва (ведення та достовірність інформації на сайті забудовника, відгуки будівельників тощо).

·         Перевірка супровідної документації: наявність містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки,  дозволів чи декларацій на здійснення будівництва, права забудовника на земельну ділянку, зміст експертного звіту  проектної документації тощо.

·         Дослідження пропонованого до ознайомлення та підпису договору: юрист детально вивчає та готує детальну письмову консультацію по всіх положеннях документу, в яких роз’яснює по пунктах можливе виникнення ризиків, наявність переваг чи прихованих недоліків.

·         Супровід Клієнта та юридична підтримка у нотаріуса чи в офісі забудовника при підписанні договору.

 

2) Пакет «Стандарт»

В коло нашої уваги входить:

·          Інформація про забудовника: відомості про компанію серед зареєстрованих юридичних осіб в ЄДРПОУ, за необхідності установчі документи забудовника, моніторимо дані з державних реєстрів (керівний склад, існування податкових заборгованостей тощо), пошукових бізнес-порталів.

·         Перевірка супровідної документації: наявність містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки,  дозволів чи декларацій на здійснення будівництва, права забудовника на земельну ділянку, зміст експертного звіту  проектної документації тощо.

·         Дослідження пропонованого до ознайомлення та підпису договору: юрист детально вивчає та готує детальну письмову консультацію по всіх положеннях документу, в яких роз’яснює по пунктах можливе виникнення ризиків, наявність переваг чи прихованих недоліків.

·         Супровід Клієнта та юридична підтримка у нотаріуса чи в офісі забудовника при підписанні договору.

 

3) Пакет «Мінімум»

В коло нашої уваги входить:

·        Дослідження пропонованого до ознайомлення та підпису договору: юрист детально вивчає та готує детальну письмову консультацію по всіх положеннях документу, в яких роз’яснює по пунктах можливе виникнення ризиків, наявність переваг чи прихованих недоліків.

·         Супровід Клієнта та юридична підтримка у нотаріуса чи в офісі забудовника при підписанні договору.

 

Юридичний супровід купівлі квартири в новобудовах
Ми вам
зателефонуємо
Замовити дзвінок