Представництво в суді юридичних осіб

Правовий спір може бути вирішено у суді, а часто й в досудовому порядку.

Щодо досудового врегулювання спору, то варто звернути увагу на декілька можливих варіантів:

1)      Надання усних і письмових консультації щодо правової ситуації – ми детально вивчаємо Вашу ситуацію, наявні документи і формуємо комплексний аналіз з проведенням правової оцінки спірних питань. Консультація надається на основі не тільки положень чинного законодавства, а й з врахуванням судової практики, практичних моментів.

2)      Пропозиції щодо можливих способів врегулювання спору в досудовому порядку – оцінивши ситуацію, ми завжди стараємось запропонувати Клієнтові можливі варіанти вирішення питання без суду, адже судовий процес часто є довготривалим і витратним. Таким вирішенням питання може бути до прикладу написання заяв, скарг в державні органи, органи місцевого самоврядування з вимогою вчинити певні дії, провести перевірку, надати інформацію тощо. По-перше, такі дії можуть вирішити ситуацію, по-друге, суди завжди позитивно сприймають намагання врегулювати спір іншим чином перед зверненням з позовом.

3)      Участь у переговорах по досудовому врегулюванню спорів, знаходження консенсусу, підготовка мирової угоди, інших документів – в такому випадку представляємо інтереси Клієнта в правовому спорі з іншою стороною. Часто інша сторона не хоче іти на переговори тому, що просто не усвідомлює свою неправоту чи ризики. Наше завдання запропонувати такий варіант розвитку подій, щоб максимально відповідало інтересам нашого Клієнта, та відкривало для іншої сторони всі ризики і втрати для неї при не вирішенні спору у мирному порядку.

Представництво інтересів Клієнтів у адміністративних, цивільних, господарських судах може здійснюватись нами в кількох площинах:

1)      Попередній аналіз справи – будь-яку справу, по якій нами пред’являтиметься позов, ми детально вивчаємо та надаємо Вам вичерпну консультацію по суті справи та щодо потенційних переваг і застережень.
Також можливий варіант, що на момент звернення до нас Ви вже є стороною у судовому спорі (виступаєте як відповідач; є позивачем, але позов подавали самостійно чи за участю інших юристів, послугами яких більше не користуєтесь). В такому випадку ми можемо як попередньо проаналізувати справу і надалі вести представництво, так і здійснити лише комплексний аналіз з наданням Вам консультації.

2)      Підготовка і подання необхідних документів до суду – готуємо всі документи: від позовної заяви до різноманітних клопотань, заяв про забезпечення позову тощо.

3)      Представництво безпосередньо у судовому процесі (на засіданні суду) – від судів першої інстанції до вищестоящих судів.
Представництво інтересів в судах можливе як на території міста Львова, так і області, за межами області при досягненні домовленості між нами та Клієнтом.

Для отримання консультацій, підготовки позовних заяв, представництва інтересів в суді, звертайтесь за тел. 0960020100, http://juresprudency.com.ua або за іншими контактами, вказаними на сайті.

Представництво в суді юридичних осіб

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок